SON YENİLİKLER

Türknet İnternete zam yaptı!

 Türknet İnternete zam yaptı!
Okunuyor Türknet İnternete zam yaptı!

Taahhütsuz internet sağlayan turknet yeni fiyatı temmuzda değişiyor. Temmuzda toplam 95₺ gibi bir fiyata sunulacak. İşte firmanın mail yolu ile açıklaması şu şekilde ;

Size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız ve yatırımlarımız sürekli devam ediyor. Ancak aynı oranda maliyetlerimiz de artıyor. Yükselen kurlar, hizmet aldığımız firmaların yansıttığı artışlar, yıllık enflasyon oranı gibi sebeplerin yanında bu yıl ek olarak Özel İletişim Vergisi (ÖİV)’nin yükselmesi ve veri kullanımının %29 artması fiyat artışı yapmamızı kaçınılmaz hale getirdi. Biz her zaman olduğu gibi kullanıcılarımızı düşünerek bu artışı olabilecek en minimum miktarlarda yapmaya çalıştık.
Yılda bir kez yaptığımız fiyat artışı ile temmuz ayı itibariyle kullandığınız internet hizmetinin fiyatı 95 TL olacak.Biz her zaman yüksek hızlı internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Artık tüm kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği en yüksek hızları sınır koymadan sunuyoruz. Sizin de altyapınız 100 mbps’e kadar internet hızını destekliyorsa ek 4.90₺ ile geçiş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle